Kategorie
Uncategorized

i tak mineło nam 6 tygodni

Hej!

Dawno nic tutaj nie pisałem – sam się zastanawiam dlaczego ale chyba natłok obowiązków, chęć pomocy Żonie, chęć bycia przy dziecku oraz praca w corona virusowym czasie robi swoje – i tak minęło nam te sześć tygodni.

Co z nowości? Mleko – jaki to jest problem. Jak nie kolki, to dziecko nie je, albo nie przybiera – naprawdę bądźcie tutaj bardzo cierpliwi – fakt nie trzeba przez tydzień próbować mleka – nam wyciągnięcie wniosków zajmowało ok. 3 dni. Nie będę pisać jaka marka teraz pasuje, bo nie o to w tym chodzi 🙂

Rozwój dziecka – napewno zdecydowanie inny niż opis w internecie, pamiętajcie każde dziecko jest inne i nie ma co tutaj ukrywać – internet kłamie. Bezapelacyjnie! Nasza pociecha robi rzeczy które powinna robić za dwa tygodnie oraz te o których od tygodnia powinna zapomnieć – wiec Panowie na spokojnie.

Teraz najgorsza kwestia – Żona… i jej hormony – jeżeli będziecie mieli jej dość, będzie się was czepiała o byle co – niestety – do czterech tygodni po porodzie tak jest, potem się uspokaja – ale nie jak by nożem uciął, tylko na spokojnie wraca Wasza Wybranka… ja znalazłem pociechę w konsoli, polecam znaleźć coś co można zawsze na spokojnie przerwać i wrócić do tego w dowolnej chwili.

Praca w domu – ha! Taki wał jak Batorego … dlaczego? Zrób to, zrób tamto itd… w kółko, nawet ten tekst mimo, że krótki przerywałem do tej pory cztery razy – a już słyszę ze mam iść napalić w piecu, pomimo ze obiad właśnie tez gotuje… No niestety tak to jest 😉 ale damy radę!

Co do przyszłości – dla dziecka nagrywamy filmiki co jakiś czas – i polecam, pewnie będzie to dość ciekawy prezent na 18 🙂

Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *