Kategorie
Uncategorized

Już jest z nami 3 dzień (w domu)

Hej!

Miałem opisać najpierw jak to wyglądało w czasie ciąży, jednak opiszę trzeci dzień – to dziś popełniliśmy kilka błędów – ale uczymy się 😉

Z przyjemności to odważyłem się w końcu wykąpać małą – nic strasznego! Bardzo to polubiła, nie płakała ani się nie wyrywała – naprawdę wszystko poszło gładko, bez obaw tatusiowie – polecam!

Co do błędów… zacznę od pierwszego – używamy pieluszek jednorazowych firmy, od której to nazwy mówi się potocznie na tego typu pieluszki. Wszyscy mi mówili – uważaj bo będzie miała obszczypana pupę – se myślę – co jak co ale ta firma by na to pozwoliła? ojjj wątpię! Jeszcze z zona zrobilismy test – wzielismy pieluchy, dwie tej samej firmy ale jedne zwykle, drugie premium, trzecie firmowe ze sklepu z owadem – na każdą wydaliśmy po kieliszku wody – no i test:
1. Spod znaku owada po chwili od polania woda – mokro…
2. Zwykla seria pod palcami nic nie czuć, ale po przyłożeniu zewnętrzna stroną ręki – delikatna wilgoc
3. Premium nic nie czuc, sucho i przyjemnie, dopiero jak zacząłem wykręcać to coś szlo poczuć

No to co – premium wygrywa! No i uważajcie na pułapkę – to ze nie czuć, nie znaczy ze nie ma – bakterie są i robią swoje co delikatnie podrażnia pupę – wiec jak dziecko płacze lub minęły te 2-3h – zmień ta pieluchę – to pare naście groszy, a spokój na duchu!

Co do drugiej naszej wpadki – Zona i Dziecko wszędzie ze mna jedzie – mile, wspaniale ale uważajcie na zmianę zegara biologicznego – wyspała się w samochodzie – a wieczorem w domu rewolucja, wiec jak będziecie jechać dłużej niż te dwie godziny – zostawcie Żonę w domu, niestety trzeba się rozdzielić, ale to dla wyższego dobra, a przy okazji mamusi waszego dziecka, możecie zrobić jakąś niespodziankę – co zapewne zostanie zwrócone dużym buziakiem!

Z ciekawostek, nagrywamy co jakiś czas (od początku ciąży) filmy dla naszej córeczki – by kiedyś je skompletować i dać małej prezent pokazujący jakimi byliśmy rodzicami, opisujemy basze uczucia, aktualności z kraju i swiata czy pokazujemy jak wyglada życie w „naszych” czasach – mamy nadzieje, ze będzie to wspaniały prezent!

Pozdrawiam i do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *