Kategorie
Uncategorized

Pierwszy wpis… czyli początek nowej przygody

Cześć, jest to pierwszy wpis na początku tej wspaniałej przygody jaką będzie wychowanie córeczki. Na chwilę obecną żona jest jeszcze w szpitalu, ja siedzę w domu i zbieram myśli do tego bloga.

Mam nadzieję że będę dobrze prowadził ten blog który pomoże też innym przyszłym bądź już na dany moment obecny tatusiom W przebrnięciu przez ten długi zawiły proces jaki jest być ojcem.

Na początek coś o mnie, bo to tez jest ważne w zrozumie u działań, które będę podejmować – oczywiście będzie fala krytyki itd., sam pochodzę z przyjmijmy wzorcowej rodziny – rodzice, siostra wszystko jak przykazane.

Jestem informatykiem, prowadzę swoją firmę informatyczna, dodatkowo hobbystycznie lubię motoryzacje i kilka innych rzeczy… co pewnie będę chciał by nasza mała córeczka tez to pokochała.

Bardzo długo staraliśmy się o dziecko – ponad pięć lat… długich stresujących pięć lat – ale w końcu trafiliśmy na super lekarza, który rozwiązał sprawę w 2 wizyty… Można, jak ktoś też ma mocne problemy, proszę o kontakt e-mail, podam namiary na lekarza, warto jechać nawet przez cała Polskę!

Przebieg ciąży, opisze w między czasie – sam wiele rzeczy się bałem, dużo mnie irytowało… jednak te pięć lat z żona byliśmy tylko dla siebie, a tu zmiany.

Teraz czekam na moment kiedy będę mógł odebrać moje dwie kobiety, panuje epidemia covid przez co nie mogę ich nawet odwiedzić, ale trudno – trzeba przetrwać i tyle.

Tyle tytułem wstępu, jutro pewnie opisze kolejne przygody, ale to raczej te związane z samym przebiegiem ciąży – każdy facet tego się boi 😉

Pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze co o tym myślicie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *